0 امتیاز
25 بازدید
سوال شده در پرسش های مالیاتی توسط
شرکت تولید چینی هستیم که به موجب ماده12مالیات برارزش افزوده طی سال های93تا96ازدریافت مالیات بوده ایم.پس ازصدوربرگ تشخیص کاربه هیئت حل اختلاف بدوی کشیدودوباره محکوم شدیم.اکنون می خواهیم تقاضای تجدیدنظردهیم آیا می شودازصنف خودمان درهئیت تجدیدنظر حضور داشته باشد.کی وکجا وچگونه باید درخواست داد؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (17.7k امتیاز)

فقط می توانید پس از هماهنگی با اتاق بازرگانی و مشخص شدن نماینده اتاق بازرگانی در اولین اعتراض خود به برگ تشخیص نماینده اتاق بازرگانی  را به صراحت به عنوان نماینده منتخب خود جهت حضور در هیات های حل اختلاف مالیاتی اعلام نمایید.

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 11 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 20 بازدید
سوال شده اوت 17, 2018 در پرسش های مالیاتی توسط عامدی
0 امتیاز
1 پاسخ 14 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 13 بازدید
حسابا چگونه به شما مشاوره رایگان میدهد؟
حسابا، محلی است که شما با طرح پرسش های مالیاتی، حسابداری و امور بیمه تامین اجتماعی قادرید تا از مشاورین متخصص حوزه های مربوطه در اسرع وقت پاسخ مناسب را دریافت کنید، بنابراین بدون هیچ گونه محدودیتی در تعداد پرسش ها یا زمان طرح آنها، می توانید مشکلات مالی خود را مطرح کرده و تا دریافت پاسخ از مشاورین منتظر بمانید. لذا بدین منظور تمامی تلاش مشاورین و همکاران حسابا در این است تا از حجم دغدغه های شما با رفع ابهامات بکاهد بدیهی است که با توجه به حجم بالای پرسش ها، ممکن است در دریافت پاسخ ها قدری تاخیر بیفتد که با کمی شکیبایی میتوانید مجدد پس از کمی تأمل، به حسابا مراجعه و پاسخ خود را دریافت کنید.
اما اگر نیاز فوری دارید و میخواهید تا بصورت ویژه و با اولویت بالا از مشاوره تلفنی، حضوری و یا مجازی حسابا بهره مند شوبد بر روی لینک دریافت مشاوره فوری" ، کلیک فرمایید و پس از طی مراحل پرداخت، در سریعترین زمان، مشاورین ما با شما تماس حاصل خواهند نمود.
با تشکر، تیم مشاورین مالی حسابا
خدمات حسابداري و مالياتي
خدمات امور بيمه و تامين اجتماعي
تهيه اظهارنامه مالياتي
گواهينامه ارزش افزوده
88225745
09358267790

اولين موسسه حسابداري
استارت آپي حسابا
خدمات ويژه حسابداري استارت آپها
88225745
09358267790
فایل اکسل حقوق و دستمزد
کندو دیگری از مدانت
...