0 امتیاز
21 بازدید
سوال شده در پرسش های مالیاتی توسط
شرکت بنده دفاترخودراارائه نداده است اما تمام اسناد ومدارک را به همراه پیوست ها وضمائم راارائه داده است ایا مامورمالیاتی می تواند کلیه هزینه ها رارد کند؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (17.7k امتیاز)
یکی از موضوعات اصلی که در سرفصل جرایم مالیاتی قرار می گیرد عدم ارائه دفاتر قانونی که به عنوان جریمه 40 درصد و رد کلیه اسناد حسابداری در نظر گرفته می شود.

زمانی که دفاتر شرکت ارائه نمی گردد دیگر بحث رد هزینه ها مطرح نیست و ضریب علی الراس مالیاتی جهت شرکت در نظر گرفته می شود.

سوالات مشابه

+1 امتیاز
1 پاسخ 11 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 14 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 6 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 3 بازدید
حسابا چگونه به شما مشاوره رایگان میدهد؟
حسابا، محلی است که شما با طرح پرسش های مالیاتی، حسابداری و امور بیمه تامین اجتماعی قادرید تا از مشاورین متخصص حوزه های مربوطه در اسرع وقت پاسخ مناسب را دریافت کنید، بنابراین بدون هیچ گونه محدودیتی در تعداد پرسش ها یا زمان طرح آنها، می توانید مشکلات مالی خود را مطرح کرده و تا دریافت پاسخ از مشاورین منتظر بمانید. لذا بدین منظور تمامی تلاش مشاورین و همکاران حسابا در این است تا از حجم دغدغه های شما با رفع ابهامات بکاهد بدیهی است که با توجه به حجم بالای پرسش ها، ممکن است در دریافت پاسخ ها قدری تاخیر بیفتد که با کمی شکیبایی میتوانید مجدد پس از کمی تأمل، به حسابا مراجعه و پاسخ خود را دریافت کنید.
اما اگر نیاز فوری دارید و میخواهید تا بصورت ویژه و با اولویت بالا از مشاوره تلفنی، حضوری و یا مجازی حسابا بهره مند شوبد بر روی لینک دریافت مشاوره فوری" ، کلیک فرمایید و پس از طی مراحل پرداخت، در سریعترین زمان، مشاورین ما با شما تماس حاصل خواهند نمود.
با تشکر، تیم مشاورین مالی حسابا
خدمات حسابداري و مالياتي
خدمات امور بيمه و تامين اجتماعي
تهيه اظهارنامه مالياتي
گواهينامه ارزش افزوده
88225745
09358267790

اولين موسسه حسابداري
استارت آپي حسابا
خدمات ويژه حسابداري استارت آپها
88225745
09358267790
فایل اکسل حقوق و دستمزد
کندو دیگری از مدانت
...